Апостиль довідки про несудимість знадобиться закордоном в різних випадках. Наприклад, ви хочете одружитися з іноземкою або отримати ВНЖ в іншій державі. Ще варіант – це навчання в закордонному закладі або робота в компанії закордоном.

В останньому випадку потрібна робоча віза і вам буде потрібно довідка, яка говорить про вашу несудимість. Як би там не було, подібних життєвих ситуацій багато, а тому важливо знати, як і де можна замовити подібну послугу і як оперативно вирішити це питання.

Чому в іншій країні потрібно подібна довідка?

Будь-яка держава зацікавлена, щоб іноземці, які приїжджають до них, не мали будь-яких проблем з законом. Тому кожна країна перевіряє людей, які хочуть вчитися, проживати протягом тривалого часу або працювати на її території.

Як дізнатися, чи буде потрібно апостиль? Для цього слід уточнити, чи бере участь країна, в яку ви їсте, в так званій Гаазької конвенції. Якщо так, то для документа потрібно апостилювання. У зворотному випадку потрібна консульська легалізація. Зауважимо, що проставлення штампа – це більш просте і швидке захід.

Довідка про несудимість говорить про те, що у вас немає ніяких неприємностей перед законом, що ви ніколи не робили що-небудь, що можна назвати протиправним. Легалізація робить таку довідку дієвої закордоном. Якщо ви прийняли рішення зайнятися цим питанням самостійно, то майте на увазі, що вам доведеться витратити чимало часу, адже це непросте завдання.

Апостиль ставится на оригинал, а также на копию справки, нотариально заверенную и на ее перевод. Он также должен быть нотариально заверен и подшитый к копии. Еще один вариант – это двойной апостиль. Первый штамп ставят на оригинал. После этого происходит изготовление копии, заверенной нотариусом. К ней выполняется подшивка заверенного перевода справки. После чего проставляется еще один штамп. Все эти варианты совершенно правильные. Вы можете подобрать то, что походит именно вам, можно, только уточнив принятые нормы там, куда вам нужно принести справку.